• Biblioteka

• Bookcrossing nieustający: "Książka za uśmiech!" :)

• 19.09.2022 12:07
        • Drodzy Czytelnicy!
          Zachęcamy do korzystania z prostej i niezawodnej formy wymiany książek. Od nas, czytelników, zależy, na ile dynamicznie działającej.
          W szkolnym bufecie, tuż obok biblioteki/ czytelni, na eksponowanym miejscu, stoi regał z książkami, na którym znajdziecie wiele pozycji z literatury beletrystycznej, publicystycznej, popularnonaukowej…  Również podręczniki, skrypty, opracowania będące komentarzami do tematów związanych z Waszą edukacją. Są to książki przyniesione w ubiegłym roku szkolnym przez uczniów, rodziców i nauczycieli, jak również zubytkowane po przeprowadzce biblioteki.
          Można tu przynosić książki, audiobooki, e-booki, płyty DVD, CD, CD-ROM itp. oraz z tego źródła czerpać – do czego serdecznie Was zachęcamy.
          Z pozdrowieniami!
          Romuald Kuźmitowicz, Bogumiła Czarnecka-Mrozik