• Oferta zajęć dodatkowych 2022/2023

        • Zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2022/2023

        •  
          ZAJĘCIA PROWADZĄCY GRUPA DZIEŃ GODZ.
          KOŁO BIOLOGICZNE G.BŁAŻEJCZYK 2E wtorek 7:20
          KOŁO BIOLOGICZNE G.BŁAŻEJCZYK 2F środa 7:20
          KOŁO BIOLOGICZNE B.STELMACH-WILK 4PE wtorek 13:50 - 14:35
          ŁACINA DLA PRZYRODNIKÓW M.BRĄCZKOWSKA 2E, 2F wtorek 12.55 - 13.40
          ELEMENTY JĘZYKA ŁACIŃSKIEGO I KULTURY ANTYCZNEJ M.BRĄCZKOWSKA 3C czwartek 8.10 - 8.55
          KOŁO EKOLOGICZNE M.JAKUSIK kl 1-3 PP wtorek 14.45
          KOŁO INFORMATYCZNE M.KIIEŁBASA kl 4A czwartek 10:00
          KOŁO INFORMATYCZNE R.ORŁOWSKA kl 1-3 PP wtorek 7.20
          KOŁO INFORMATYCZNE R.ORŁOWSKA kl 1-3 PP środa 7.20
          KOŁO INFORMATYCZNE T.WIERENKO kl 1-3 czwartek 15:30-16:15
          KOŁO FOLOZOFICZNE M.WASZAK chętne osoby wtorek 17.30-18.15
          KOŁO J.JAPOŃSKIEGO M.WASIELEWSKI chętne osoby środa 15.35 - 16.20
          KOŁO DZIENNIKARSKIE M.WASIELEWSKA 1c, 2c, 2f,4D   wtorek/środa wtorek/środa 7:20
          KOŁO TEATRALNE A.PARCHIMOWICZ 1c, 1b/2f,3f wtorek/czwartek 13.40/14.35
          KOŁO CHEMICZNE J.TYMEJCZYK 3pf poniedz/czwartek 14.45/10.00
          KOŁO CHEMICZNE J.TYMEJCZYK 3pe poniedz/wtorek 15.35/12.55
          BIOCHEMIA B.STELMACH-WILK 4PF wtorek 14:45 - 15:30
          BIOCHEMIA B.STELMACH-WILK 3E piątek  13:50 - 14:35
          REALIOZNAWSTWO W.MORSZCZYN-SNOP 3F poniedziałek  17:30-18:15
          Z.Dod.dla MATURZYSTÓW ang. W.MORSZCZYN-SNOP 4PB piątek  7:20-8:05
          REALIOZNAWSTWO M.NARLOCH kl 3b czwartek 14.45-15.20
          REALIOZNAWSTWO E.ONISZCZUK-ODORSKA kl. 3f real. piątek 13.50
          REALIOZNAWSTWO A.ROJEWSKA 4D - real poniedziałek  16.00-16.45
          REALIOZNAWSTWO X.SILEŃSKA-FOLTYN 3D - real poniedziałek 14.45-15.30
          REALIOZNAWSTWO P.TWARDY 47ja czwartek 16:20
          DSD J.KULESZA DSD I środa 7:20
          DSD J.KULESZA DSD I środa 13:50
          DSD A.ROJEWSKA DSD I czwartek 14.45 -16.15
          DSD A.ROJEWSKA DSD II poniedziałek  8.10-9.50
          DSD A.ROJEWSKA DSD II  piątek  12.00-13.30
          DELF M.NARLOCH DELF czwartek 13.45-14.35
          DELF M.NARLOCH DELF poniedzialek 12.55-13.40
          DELF E.ONISZCZUK-ODORSKA DELF poniedziałek 13.50
          DELF E.ONISZCZUK-ODORSKA DELF środa 14.45
          POMOC P.-P.-MATEMATYKA A.GOLA 1c poniedziałek 13:50-14:35
          KOŁO TANECZNE D.BRONIKOWSKA grupa taneczna wtorek 15:40-16:25
          ZAJ.KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNE B.CZARNECKA-MROZIK 3C ,3F poniedziałek  7.20-8.05
          ZAJ.KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNE B.CZARNECKA-MROZIK 2C, 2D poniedziałek 8:10-8:55
          ZAJ.DOD. Z MATEMATYKI M.PRZEWORSKI 2D poniedziałek  8:10-8:55
          ZESPÓŁ MUZYCZNY M. PASZKOWSKI zespół poniedziałek  10:00-12:00
          SKS_PIŁKA SIATKOWA R.OBSZAŃSKI SZKOŁA poniedziałek  16.20-17.30
          EDUKACJA MORSKA M.Wicher-Ostrowska SzkoŁa - edukacja morska środa działania według planu koła żeglarskiego