• Koła zainteresowań

        • Tekstowa podstrona

        • Koła i konsultacje w roku szkolnym 2019/2020

          Nazwa

           

          nauczyciel

          dzień tygodnia

          godzina

          sala

          język polski

          Koło humanistyczne-przygotow do matury

          Elżbieta Korzeniewska

          wtorek

          8.10

          107

          Dyskusyjny Klub Książki

          Bogumiła Stankiewicz

          raz w miesiącu

           

           

          Koło humanistyczne dla maturzystów

          Dorota Madoń- Stankiewicz

          czwartek

          14.00

          102

          Koło humanistyczne dla 2c

          Marcin Niedziółka

          do ustalenia

           

           

          Konsultacje dla maturzystów

          Hanna Dux-Piszko

          wtorek

          14.40

          3

          Konsultacje dla klas I i II

          Elżbieta Korzeniewska

          poniedziałek

          7.20

          107

          Konsultacje dla maturzystów

          Marcin Niedziółka

           

           

           

          Konsultacje dla klas I i II

          Anna Parchimowicz

          wtorek

          7.20

          106

          język angielski

          Koło teatralne w języku angielskim

          Bogumiła Stankiewicz

          poniedziałek

          15.00

          102

          Zajęcia wyrównawcze dla klas I

          Paweł Twardy

          środa

          14.45

          210

          Konsultacje

          Jolanta Niewisiewicz

          piątek

          14.45

          2

          Konsultacje maturalne

          Wioleta Morszczyn-Snop

          piątek

          7.20

          210

          język niemiecki

          Przygotowanie do matury

          Jolanta Kulesza

          wtorek

          8.10

          101

          Konsultacje

          Xymena Sileńska-Foltyn

          piątek

          14.45

          101

          Konsultacje

          Renata Zielińska

          wtorek

          13.50

          208

          Konsultacje

          Urszula Tyborska

          piątek

          13.50

          11

          Koło języka niemieckiego

          Agnieszka Rojewska

          poniedziałek

          12.55

          5

          język francuski

          Konsultacje-zajęcia wyrównawcze

          Ewa Oniszczuk-Odorska

          piątek

          7.20

          2

          Konsultacje

          Magdalena Narloch

          poniedziałek

          7.20

          2

          język japoński

          Koło języka japońskiego

          Maciej Wasielewski

          poniedziałek

          15.35

          5

          język rosyjski

          Koło języka rosyjskiego

          Małgorzata Wenz

          piątek

          14.45

          E

          matematyka

          Konsultacje

          Anna Bera

          środa/czwartek

          7.20

          105

          Przygotowanie do matury dla klasy 3b

          Katarzyna Kumoch

          poniedziałek

          7.20

          19

          Przygotowanie do matury dla klasy 3d

          Katarzyna Kumoch

          wtorek

          7.20

          19

          Konsultacje

          Katarzyna Kumoch

          środa

          13.50

          19

          Konsultacje

          Anna Gola

          poniedziałek

          czwartek

          8.10

          7.20

          1

          Konsultacje dla klas I

          Mirosław Przeworski

          czwartek

          7.20

          209

          Konsultacje dla klas II

          Mirosław Przeworski

          poniedziałek

          7.20

          209

          Koło matematyczne

          Mirosław Przeworski

          wtorek

          7.20

          209

          informatyka

          Konsultacje

          Renata Orłowska

          wg potrzeb

           

          D

          Konsultacje

          Małgorzata Kiełbasa

          czwartek

          14.45

          202

          historia, WOS, etyka, filozofia

          Koło dla maturzystów z historii

          Urszula Suwaj

          środa

          14.45

          14

          Spotkania z historią

          Marek Matusiak

          co drugi piątek

          14.40

          7

          biologia

          Konsultacje

          Grzegorz Błażejczyk

          czwartek

          7.20

          6

          Konsultacje

          Magdalena Jakusik

          wtorek

          14.45

          6

          Konsultacje

          Barbara Stelmach-Wilk

          piątek

          7.20

          207

          chemia

          Konsultacje

          Marlena Nadziejko

          wtorek

          14.45

          204

          Zajęcia dla maturzystów

          Jolanta Szostak

          czwartek

          7.20

          204

          fizyka

          Koło fizyczne „Kwant”

          Zofia Trzaska

          środa

          13.50

          206

          Konsultacje

          Zofia Trzaska

          poniedziałek

          14.45

          206

          Zajęcia dla maturzystów

          Marcin Waszak

          wtorek

          7.20

          203

          geografia

          Konsultacje

          Barbara Stelmach-Wilk

          piątek

          7.20

          207

          Konsultacje

          Karolina Nowaczyk

          czwartek

          13.50

          207

          Konsultacje, przygotowanie do konkursów

          Teresa Pietruszewska

          czwartek

          13.50

          203

          sport

          Gry zespołowe

          Maciej Paszkowski

          piątek

          16.20

          sg

          Gry zespołowe

          Danuta Horn

          czwartek

          15.30

          sg

          Gry zespołowe

          Robert Obszański

          poniedziałek

          16.10

          sg

          Piłka koszowa

          Tomasz Kubicki




          artystyczne

          Koło gitarowe dla początkujących

          Marcin Niedziółka

          do ustalenia

           

           

          zajęcia zawodoznawcze

          Doradztwo zawodowe

          Dorota Komos

          wg. potrzeb

           

           

          Doradztwo zawodowe

          Jolanta Matuszczak

          wg. potrzeb

           

           

           

    • Kontakty

      • IX LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterów Monte Cassino w Szczecinie
      • sekretariat@lo9.szczecin.pl
      • informatyk@lo9.szczecin.pl
      • (91) 433 31 97
      • (91) 433 67 62
      • plac Mariacki 1 70-547 Szczecin
      • 1. Księgowość 2. Płace 3. Kierownik gospodarczy 4. Pokój nauczycielski 5. Pedagog 6. Informatyk 7. Pielęgniarka 8. FAX 9. Sekretariat
    • Logowanie