• Koła zainteresowań

        • Koła zainteresowań i konsultacje w roku szkolnym 2020/2021

        •  

          Nazwa

           

          nauczyciel

          dzień tygodnia

          godzina

          sala

          język polski

          Spotkania Redakcji szkolnej gazety “IX Wrota”

          Romuald Kuźmitowicz

          Konsultacje indywidualne wg potrzeb - na bieżąco, spotkania grupy: czwartek

          11.40

          8 + MS Teams

          Koło polonistyczne – przygotowanie do konkursów i OLiJP

          Bogumiła Stankiewicz

          Spotkania indywidualne wg potrzeb, spotkania grupy: co drugi poniedziałek 14:45

          14:45

          zdalnie lub 102

           Pomoc uczniom ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w zakresie języka polskiego

          Bogumiła Czarnecka - Mrozik

          Na bieżąco, według potrzeb

           

          Zdalnie lub 9

          Konsultacje polonistyczne (dla olimpijczyków-Olimpiada w czasach zarazy oraz dla uczniów 3d zdających PR)

          Hanna Dux-Piszko

          Środa

          17

          zdalnie

          Koło dla maturzystów (klasa 3A)

          Dorota Madoń

          środa

          16

          zdalnie

          Warsztaty maturalne (klasa 3C) + konsultacje dla olimpijczyków

          Marek Matusiak

          Środa (co 2 tygodnie 90 min)

          16.30

          zdalnie

          Koło humanistyczne dla licealistów

          Marcin Niedziółka

          Czwartek

          13

          Zdalnie lub sala E

          Konsultacje dla maturzystów PP (klasa 3e i 3f oraz inni chętni)

          Anna Parchimowicz

          poniedziałek

          (co drugi tydzień)

          15.30

          zdalnie lub sala 106

          Konsultacje dla maturzystów PR (klasa 3e i 3f)

           

           

          Anna Parchimowicz

           

           

           

           

           

           

          czwartek (co drugi tydzień)

           

          8.10

           

           

           

           

           

           

          zdalnie lub sala 1

           

          Konsultacje dla maturzystów 3b

           

          Elażbieta Korzeniewska

           

           

           

           

           

          Środa

          15.30

          zdalnie

          Przygotowanie do olimpiad i konkursów

           

           

           

           

           

          Elżbieta Korzeneiwska

           

           

           

           

           

          poniedziałek

          15.30

          zdalnie

          język angielski

          Praca z uczniem zdolnym (uczniowie klas 1F, 2GB, gr 24_P)

          Wioleta Morszczyn-Snop

          czwartki

          17:00

          Zdalnie-Teams

          Konsultacje

          Aneta Czaykowska

          piątek

          15.00

          Teams

          KONSULTACJE

          Agnieszka Kajtowska

          wtorek

          17:00

          Teams

          Warsztaty dla maturzystów (39JA) - poziom rozszerzony.

          Konsultacje maturalne

          Konsultacje

           

          Konsultacje

          Paweł Twardy

          Jolanta Niewisiewicz

          Dorota Komos

          JolantaMatuszczak

           

          Małgorzata Wenz

          Wtorek

          Poniedziałek

          Poniedziałek

          Czwartek

           

          wtorek

          14:20

          8.10

          7.30

          13.40, 15.30

           

          17.30

          Zdalnie

          Teams

          Teams

           

           Teams

          Konsultacje

          Anna Czapiewska

          Piątek 14:30

           

           

          język niemiecki

          Kurs przygotowujący do certyfikatu DSD I

          Agnieszka Rojewska

          poniedziałek

          17-18.30

          zdalnie

          Kurs przygotowujący do certyfikatu DSDII

           

          Gregor Golembiewski

          Wt. i czw.

          16-17.30 i 16.00-17.30

          Zdalnie/ Teams

          Kurs przygotowujący do certyfikatu DSD I

          Urszula Tyborska

          Poniedziałek

          Wtorek

          7:20-8:05

          14:45-15:30

           

          Konsultacje dla maturzystów

          Xymena Sileńska-Foltyn

          Piątek

          17:30 (po wcześniejszym umówieniu się)

          Teams

           

           

           

           

          Konsultacje dla chętnych

          Renata Zielińska

           

           

          Środa 

          15:00-16:00

          Teams

          język francuski

          Przygotowanie do egzaminu DELF (uczniowie z klasy 2PB)

          Ewa Oniszczuk-Odorska

          Spotkania indywidualne wg potrzeb, spotkania grupy:

          poniedziałek

          14.45

           

          Przygotowanie do egzaminu DELF (uczniowie z klasy 2GB)

           

          Ewa Oniszczuk-Odorska

          Spotkania indywidualne wg potrzeb, spotkania grupy:

          czwartek

          18.00

          Teams

          Język francuski dla klasy 2PD

          Ewa Oniszczuk-Odorska

          środa

          17.30

          Teams

          Praca z uczniem zdolnym (Gabriel Gomułka)

          Ewa Oniszczuk-Odorska

          Na bieżąco, wg potrzeb

           

          Teams

          Koło języka francuskiego

          Ewa Oniszczuk-Odorska

          wtorek

          18.00

          Teams

          Przygotowanie do egzaminu DELF

          Magdalena Narloch

          Wtorek

          Piątek

          17:30

          14:45

          Teams

           

          Koło j.francuskiego (2Gd)

          Magdalena Narloch

          wtorek

          18:30

          Teams

          Koło j.francuskiego (1B)

          Magdalena Narloch

          czwartek

          9:05

          Teams

          język japoński

          Koło języka japońskiego

          Maciej Wasielewski

          środa

          15.35

          Teams

          język rosyjski

          Koło języka rosyjskiego

          Małgorzata Wenz

          Wtorek

          18.15

          Teams

          matematyka

          Konsultacje

          Nina Pawłowska

          Poniedziałek

          18:00

          zdalnie

          Konsultacje

          Mirosław Przeworski

          Piątek

          15-16

          Teams

          Konsultacje

          Anna Kubik

          Wtorek

          17:00

          Teams

          Konsultacje

          Marcin Waszak

          Środa

          9:00

          Teams

          Konsultacje

          Anna Gola

          Środa

          13:45-14:30

          Teams

          Konsultacje

          Katarzyna Kumoch

          poniedziałek   wtorek

          7.35 - 8.05

          Teams

          informatyka

          Konsultacje dla klasy 3a– przygotowanie do matury.

          Małgorzata Kiełbasa

          wtorek

          10:00

          Teams

          Konsultacje

          Renata Orłowska

          Czwartek

          14:45

          zdalnie

           

           

           

           

           

          historia, WOS, etyka, filozofia, łacina, religia

          Warsztaty maturalne (klasa 3C ) + konsultacje dla olimpijczyków

           

              Marek Matusiak

          Czwartek (co 2 tyg. 90 min)

          16:30

          zdalnie

          Koło języka łacińskiego i kultury antycznej (poziom podstawowy)

          Magdalena Brączkowska

          Czwartek

          18

          zdalnie

          Koło języka łacińskiego i kultury antycznej (poziom rozszerzony)

          Magdalena Brączkowska

          Poniedziałek

          13.45.

          204 lub zdalnie

          Koło Wos

          Urszula  Suwaj

          Środa

          18.00

          zdalnie

          Koło

          Anna Maciocha

          Poniedziałek

          15. 30

          Zdalnie

           

          Konsultacje

          Daniel Kochan

          Wtorek

          17.00

          zdalnie

          biologia

          Konsultacje i koło biologiczne

          Grzegorz Błażejczyk

          Piątek

          7:20 (po wcześniejszym umówieniu się)

          Teams

          Konsultacje

          Magdalena Jakusik

          Wtorek

          15:35

          Teams

          Konsultacje

          Barbara Stelmach - Wilk

          Czwartek

          18.00

           Teams

          Koło biologiczne – praca z uczniem zdolnym

          Barbara Stelmach - Wilk

          Środa

          18.00

          Teams

           

           

           

           

           

          chemia

          Konsultacje z chemii

          Monika Drozd

          Środa

          16.00-17.00

          Teams

          Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z chemii (IIIe, IIIf)

          Marlena Nadziejko

          Poniedziałek

          17:00-17:50

          Teams

          Konsultacje z chemii

          Marta Piątek-Hnat

          Poniedziałek

          16:00-17:00

          Teams

          Koło chemiczne "Reaktywna dziewiątka"

          Marta Piątek-Hnat

          Poniedziałek

          17:00

          Teams

          fizyka

          Koło fizyczne

          Zofia Trzaska

          wtorek

          17.00

          Teams

          Konsultacje

          Zofia Trzaska

          poniedziałek

          17:30

          Teams

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

          geografia

          Konsultacje

          Teresa Pietruszewska-Czech

          wtorek

          16.00

          Teams

          Konsultacje

          Barbara Stelmach - Wilk

          poniedziałek

          18.00

          Teams

          Konsultacje

          Karolina Nowaczyk

          wtorek

          17:30

          teams

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

          sport

          Liga żeglarska (Szkolne Koło Edukacji Morskiej)

          żeglarstwo

          wtorek

          9.50

          5

          Konsultacje

          Maciej Paszkowski

          czwartek

          15:30

          Teams

          Konsultacje

          Joanna Sauermann

          piątek

          14:40

          zdalnie

          SKS ( gry zespołowe )

          Robert Obszański

          czwartek

          16.00

          Boisko Orlik przy ul.Mikolajczyka 20

          Konsultacje

          Danuta Horn

          środa

          15.30

          teams

           

           

           

           

           

          artystyczne

          Zespół muzyczny Vanitasy

          Bogumiła Stankiewicz

          Co drugi poniedziałek

          14:45

          aula lub zdalnie

          zajęcia zawodoznawcze

          Doradztwo zawodowe

          Dorota Komos

          wg. potrzeb

           

           

          Doradztwo zawodowe

          Jolanta Matuszczak

          wg. potrzeb

           

           

                

    • Kontakty

      • IX LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterów Monte Cassino w Szczecinie
      • sekretariat@lo9.szczecin.pl
      • informatyk@lo9.szczecin.pl
      • (91) 433 31 97
      • (91) 433 67 62
      • plac Mariacki 1 70-547 Szczecin
      • 1. Księgowość 2. Płace 3. Kierownik gospodarczy 4. Pokój nauczycielski 5. Pedagog 6. Informatyk 7. Pielęgniarka 8. FAX 9. Sekretariat
    • Logowanie