• Osiągnięcia uczniów

        • 2018/2019

        • krajowy

            • Piotr Gębuś klasa 3a

            • finał
            • Programowanie - konkurs WiPing · krajowy · 2018/2019
            • Etap III - Finał
            • Jan Wolski klasa 2a

            • finał
            • Programowanie - konkurs WiPing · krajowy · 2018/2019
            • Etap III - Finał
            • Izabela Nowak klasa 1a

            • 1
            • Teniec Współczesny · krajowy · 2018/2019
          • Wybrane osiągnięcia z roku szkolnego 2017/2018:

            • Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym-1 finalista
            • Ogólnopolski Konkurs Informatyczny „ PING”-1 finalista
            • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „ Kangur”-15 wyróżnionych
            • Międzynarodowy Konkurs Informatyczny „ Bóbr”- 1 wyróżniony
            • Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów-3 laureatów
            • X Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego -1 laureat i 1 finalista
            • X Wojewódzki Konkurs Języka Francuskiego-1 laureat
            • Bałtycki Konkurs Języka Niemieckiego -1 finalista
            • Konkurs Języka Angielskiego(KO)-15 laureatów i 17 finalistów
            • Konkurs Języka Niemieckiego(KO)-4 laureatów i 10 finalistów
            • Konkurs Biologiczny(KO) -1 laureat i 1 finalista
            • Konkurs Polonistyczny(KO)-1 laureat
            • Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie(KO)- 1 laureat
            • Konkurs geograficzny(KO)-1 laureat
            • Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym i Regionie-3 laureatów
            • X Mała Olimpiada WOS -2 laureatów
            • Konkurs Wiedzy o Kulturze Świata Antycznego-2 laureatów i 6 finalistów
            • VII Wojewódzki Konkurs Astronomiczny-3 finalistów
            • II Wojewódzki Konkurs Międzyprzedmiotowy w Języku Angielskim-1 laureat
            • Konkurs Recytatorski „ Szczeciński Parnas”- wyróżnienie
            • Wojewódzki Konkurs recytacji Poezji Francuskojęzycznej -1 laureat
            • Konkurs „ Fizyka w medycynie”-1 laureat
            • Konkursy organizowane przez Towarzystwo na Rzecz Młodzieży Uzdolnionej:
            • Konkurs Biologiczny- 2 laureat i 2 finalistów
            • Konkurs Polonistyczny-1 laureat
            • Konkurs Młodego poligloty-3 laureatów
            • Konkurs Matematyczny-1 laureat
          • Najważniejsze osiągnięcia olimpijskie na przestrzeni 2010-2017:

            • Olimpiada Literatury i Języka Polskiego- 2 laureatów, 5 finalistów
            • Olimpiada Biologiczna-2 laureatów, 1 finalista
            • Olimpiada Języka Angielskiego- 1 laureat, 2 finalistów
            • Olimpiada Języka Niemieckiego- 1 laureat, 3 finalistów
            • Olimpiada Wiedzy o Prawie- 1 laureat i 3 finalistów
            • Olimpiada Chemiczna-  1 laureat
            • Olimpiada Historyczna- 1 finalista
            • Olimpiada Języka Francuskiego- 1 finalista
            • Olimpiada Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów-3 laureatów, 1 finalista
      • Kontakty

        • IX LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterów Monte Cassino w Szczecinie
        • sekretariat@lo9.szczecin.pl
        • informatyk@lo9.szczecin.pl
        • (91) 433 31 97
        • (91) 433 67 62
        • plac Mariacki 1 70-547 Szczecin
        • 1. Księgowość 2. Płace 3. Kierownik gospodarczy 4. Pokój nauczycielski 5. Pedagog 6. Informatyk 7. Pielęgniarka 8. FAX 9. Sekretariat
      • Logowanie