• Oferta zajęć dodatkowych 2021/2022

        • Zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2021/2022


        • Nazwa

           

          nauczyciel

          dzień tygodnia

          godzina

          sala

          język polski

          Zajęcia wspomagające dla klasy 3Gd

          Dorota Madoń

          poniedziałek

          14.45 - 15.30

          102

          Koło czytelnicze

          Bogumila Czarnecka-Mrozik

          wg potrzeb

           

          czytelnia

          Zajęcia wspomagające dla klasy 3pf

          Hanna Dux-Piszko

          wtorek

          13.50-14. 35

          3

          Zajęcia wspomagające dla klasy 3Ga

           

          Romuald Kuźmitowicz

          piątek

          12.00 - 12.45

          E

          Konsultacje dla maturzystów 3GE

          Anna Parchimowicz

          Środa

          8:10-8:55

          106

          język angielski

          Realioznawstwo 3PB

          Maciej Wasielewski

          wtorek

          8.10 - 8.55

          7

          Sprawności językowe 37G_ja,37P_ja

          Paweł Twardy

          wtorek

          14:35-15:20

          02

          Konsultacje dla klasy 3GD

          Dorota Komos

          poniedziałek

          7.20-8.05

          214

          Konsultacje dla maturzystów oraz dla uczniów kl I, II wg. potrzeb

          Jolanta Matuszczak

          środa

          14- 15

          103

          Konsultacje dla maturzystów 31G_JA

          Agnieszka Kajtowska

          Poniedziałek

          13:50-14:35

          210

          Koło olimpijskie

          Wioletta Morszczyn-Snop

          Aneta Czaykowska

          Anna Czapiewska

          Czwartek

          18:00

           

          język niemiecki

          DSDII

          Gregor Golembiewski

          wtorek

          15.30-17.00

          102 ?

          DSDII

          Gregor Golembiewski

          czwartek

          15.30- 17.00

          102 ?

          Koło przedmiotowe

          Gregor Golembiewski

          Środa

          15.30-16.15

          102 ?

          Kurs przygotowujący do egzaminu DSD I

          Agnieszka Rojewska

          poniedziałek

          15.30 –17.00

          5

          Realioznawstwo – klasa 3PD

          Agnieszka Rojewska

          czwartek

          8.10-8.55

          5

          Kurs przygotowujący do egzaminu DSD I

          Urszula Tyborska

          piątek

          14.45 - 16.15

          11

          język francuski

          Przygotowanie do egzaminu Delf

          Ewa Oniszczuk-Odorska

          środa

          8.10-8.55

          2

          Przygotowanie do egzaminu Delf

          Ewa Oniszczuk-Odorska

          czwartek

          13.50-14.35

          2

          Język francuski dla klasy 3pd

          Ewa Oniszczuk-Odorska

          czwartek

          8.10-8.55

          3

          Zajęcia z j. francuskiego z uczniem zdolnym.

          Anna Klimek

          poniedziałek

          7:20-8.05

          2

          Przygotowanie do egzaminów Delf i maturalnego

          Magdalena Narloch

          wtorek

          11.40-13.40

          203

          Realioznawstwo 3pb

          Ewa Oniszczuk-Odorska

          wtorek

          14.45-15.35

          2

          język japoński

          Koło języka języka japońskiego

          Maciej Wasielewski

          środa

          15.35 - 16.20

          5

          język rosyjski

          Koło Języka Rosyjskiego

          Małgorzata Wenz

          wtorek

          14.45-15.30

          E

          matematyka

          Zajęcia wspomagające kl. 3Gd

          Katarzyna Kumoch

          wtorek

          7.20 - 8.05

          19

          Zajęcia wspomagające kl. 3Pc

          Katarzyna Kumoch

          piątek

          7.20 - 8.05

          19

          Zajęcia wspomagające kl. 3Ga

          Anna Gola

          czwartek

          12.00-12.45

          1

          Zajęcia wspomagające kl. 3Ge (plus jedna osoba 3Ga)

          Anna Gola

          poniedziałek

          7.20-8.05

          1

          Zajęcia wspomagające kl. 3GF

          Anna Kubik

          poniedziałek

          7.20-8.05

          1

          Zajęcia wspomagające kl. 3GC

          Anna Kubik

          piątek

          12.55-13.40

          1

          Zajęcia wspomagające kl. 3PF

          Anna Kubik

          piątek

          7.20-8.05

          1

          Zajęcia wspomagające kl. 3GB

          Nina Pawłowska

          Środa

          15:30-16:15

          209

          Zajęcia wspomagające kl. 3PB

          Nina Pawłowska

          Poniedziałek

          7:20-8:05

          209

          Zajęcia wspomagające kl. 1C

          Nina Pawłowska

          Środa

          14:45-15:30

          209

          Zajęcia wspomagające kl. 3PE

          Mirosław Przeworski

          piątek

          7:20-8:05

          209

          informatyka

          Fakultet informatyczny (klasy PP)

          Renata Orłowska

          Poniedziałek

          13.50-14.35

          201

          Zajęcia wspomagające 3Ga

          Małgorzata Kiełbasa

          Piątek

          14:45

          202

          Koło przedmiotowe 3Pa

          Małgorzata Kiełbasa

          Poniedziałek

          7:20

          202

          historia, WOS, etyka, filozofia, łacina

          Koło Języka Łacińskiego 2F

          Magdalena  Brączkowska

          czwartek

          14.45 - 15.30

          19

          Łacina dla przyrodników 2E

          Magdalena Brączkowska

           

           

           

          Szkolne Koło “Caritas” i wolontariat

          Anna Maciocha

          Spotkania w miarę potrzeb

           

          13

          Zajęcia wspomagające - historia 3gc

          Urszula Suwaj

          wtorek

          7.20

          14

          Koło  WOS – dla maturzystów

          Urszula Suwaj

          czwartek

          7.20

           7

          biologia

          Fakultety maturalne kl. 3Ge

          Grzegorz Błażejczyk

          piątek

          7:20

          6

          Fakultety maturalne kl. 3Gf

          Grzegorz Błażejczyk

          wtorek

          7:20

          6

          Zajęcia wspomagające kl. 3Ge

          Grzegorz Błażejczyk

          piątek

          13:50

          6

          Zajęcia wspomagające kl. 3Gf

          Grzegorz Błażejczyk

          piątek

          14:45

          6

          Biochemia kl. 3Pf

          Grzegorz Błażejczyk

          poniedziałek

          7:20

          6

          Psychologia kl. 3Pe

          Grzegorz Błażejczyk

          czwartek

          7:20

          6

          Koło Biologiczne

          Barbara Stelmach-Wilk

          wtorek

          14:45

          206

          Konsultacje

          Magdalena Jakusik

          czwartek

          15:30

          6

          chemia, fizyka

          Zajęcia wspomagające z chemii dla kl. 3PF

          Joanna Tymejczyk

          czwartek

          15.30

          204

          geografia/ekologia

          Zajęcia wspomagające dla 3gd, 3gb

          Karolina Nowaczyk

          Wtorek

          Czwartek

          14:45-15:30

          13:50-14:35

          207

          Koło przedmiotowe –geografia/podstawy przedsiębiorczości

          Teresa Pietruszewska-Czech

          Czwartek

          15:30-16:15

          203

          sport

          Liga żeglarska

          Małgorzata Ostrowska

          Maciej Wasielewski

          środa  (zajęcia praktyczne w umówionych terminach na przystani CŻ)

          11.40 - 12.00

          5

          Tenis stołowy

          Joanna Sauermann

          piątek

          14.35

          104

          Szkolny Klub Sportowy (piłka nożna, piłka siatkowa)

          Robert Obszański

          poniedziałek

          15.30 -17.00

          SG

          Koszykówka

          Marcin Janiak

          wtorek

          15:30

          SG

          Zespołowe gry sportowe

          Danuta Horn

          czwartek

          15.30

          SG

          artystyczne

          Koło gitarowe dla początkujących

          Marcin Niedziółka

          wtorek

          15.30 - 16.15

          13

          Spotkania redakcji szkolnej gazety “IX Wrota”

          Romuald Kuźmitowicz

          poniedziałek

          11.40 - 12.00 (grupa) + konsultacje indywidualne – na bieżąco

          8

          zajęcia zawodoznawcze

          Doradztwo zawodowe

          Dorota Komos

          wg. potrzeb

           

           

          Doradztwo zawodowe

          Jolanta Matuszczak

          wg. potrzeb

           

           

           

    • Kontakty

      • IX LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterów Monte Cassino w Szczecinie
      • sekretariat@lo9.szczecin.pl
      • informatyk@lo9.szczecin.pl
      • (91) 433 31 97
      • (91) 433 67 62
      • plac Mariacki 1 70-547 Szczecin
      • 1. Księgowość 2. Płace 3. Kierownik gospodarczy 4. Pokój nauczycielski 5. Pedagog 6. Informatyk 7. Pielęgniarka 8. FAX 9. Sekretariat
    • Logowanie